ALL SPORTS Breaking News Soccer Top news

2018. JANUÁR 7 MACH DAY

2018. JANUÁR 7 MACH DAY
11:00 FT Leganes 1 : 0 Real Sociedad
15:15 FT Barcelona 3 : 0 Levante
17:30 FT Athletic Bilbao 2 : 0 Alaves
17:30 FT Villarreal 1 : 1 Deportivo La Coruna
19:45 FT Celta Vigo 2 : 2 Real Madrid
11:45 FT Chaves 1 : 1 Aves
16:00 FT Moreirense 0 : 2 Benfica
18:00 FT Sporting CP 5 : 0 Maritimo
20:15 80′ FC Porto 3 : 1 Vitoria de Guimaraes
17:15 FT Sweden 1 : 1 Estonia
12:00 FT Newport 2 : 1 Leeds1
14:00 FT Shrewsbury 0 : 0 West Ham
15:00 FT Tottenham 3 : 0 AFC Wimbledon
16:00 FT 1Nottingham Forest 4 : 2 Arsenal
13:15 AET Strasbourg *3 : 2 Dijon
13:15 FT Saint-Etienne 2 : 0 Nimes1
13:15 AET Marseille *1 : 0 Valenciennes
13:15 AET US Granvillaise *2 : 1 Bordeaux3
13:15 FT Angers 0 : 2 Lorient
16:30 FT Sochaux 6 : 0 Amiens
16:30 FT FC Still 0 : 1 Troyes
16:30 FT Fleury Merogis U.S 0 : 1 ASC Biesheim
16:30 FT Dunkerque 2 : 4 Metz
16:30 PEN Vannes 1 : 1* Stade Briochin
16:30 FT Entente SSG 1 : 2 Epinal
16:35 FT USM Senlis 0 : 4 Nantes
20:00 FT Rennes 1 : 6 Paris Saint Germain
13:00 FT Panathinaikos 2 : 0 Platanias1
15:15 FT Lamia 0 : 1 Xanthi
15:15 FT PAS Giannina 0 : 0 Asteras Tripolis
17:30 FT AE Larissa 0 : 3 Olympiacos
10:00 Can Werder Bremen vs Royal Antwerp
12:15 FT Freiburg 2 : 0 Kaiserslautern
13:30 FT Schalke 04 2 : 1 Genk
14:30 FT 1Werder Bremen 4 : 0 Twente
14:30 FT Mainz 05 0 : 3 Borussia M.Gladbach
15:00 FT Wuerzburger Kickers 0 : 0 FC Utrecht
16:05 FT Freiburg 1 : 1 Hamburger SV
13:30 FT Tubize 2 : 1 Westerlo
17:00 FT Union St.-Gilloise 1 : 2 Roeselare
19:00 FT Grecia 1 : 2 LD Alajuelense
20:30 60′ Universidad de Costa Rica 0 : 1 Club Sport Herediano
21:00 HT Limon 1 : 1 Municipal Perez Zeledon
21:00 HT Santos de Guapiles 1 : 0 Guadalupe FC
13:00 FT AEL Limassol 3 : 0 Ethnikos Achnas
14:00 FT Anorthosis 3 : 1 AEK Larnaca
16:00 FT APOEL Nicosia 4 : 0 Alki Oroklinis
15:00 FT FC United of Manchester 1 : 0 Southport
13:00 FT Panachaiki 2 : 1 Apollon Larissa1
13:00 FT AE Karaiskakis 2 : 1 Ergotelis
13:00 FT Acharnaikos FC 0 : 3 Kallithea
13:00 FT Panserraikos FC 1 : 1 Anagennisi Karditsas
13:00 FT Doxa Dramas 0 : 0 Panegialios1
13:00 FT AE Sparti 1 : 0 Aiginiakos FC
13:00 FT Aris Thessaloniki FC 2 : 0 Apollon Pontou1
12:00 FT Chennaiyin FC 2 : 2 Delhi Dynamos FC
14:30 FT Bengaluru FC 1 : 0 Atletico de Kolkata
08:30 FT Mohun Bagan 2 : 0 Aizawl
01:00 FT Monterrey 1 : 1 Monarcas Morelia
01:06 FT Pachuca 2 : 3 Pumas
03:00 FT Necaxa 0 : 0 Veracruz
18:00 FT Toluca 1 : 1 CD Guadalajara
15:00 FT Arouca 3 : 0 Oliveirense
15:00 FT Penafiel 0 : 1 Sporting Covilha
13:30 FT AmaZulu FC 0 : 2 Chippa United
13:30 FT Bloemfontein Celtic 2 : 1 Lamontville Golden Arrows
11:00 Post AD Union Adarve vs Valladolid B
11:00 FT Rayo Majadahonda 3 : 1 Real Madrid Castilla
11:00 FT RC Deportivo Fabril 1 : 2 Fuenlabrada
11:00 FT 1CF Talavera de la Reina 1 : 1 Toledo
15:30 Post Navalcarnero vs Cerceda
16:00 Post Gimnastica Segoviana vs Atletico Madrid B
16:00 Post Guijuelo vs Rapido de Bouzas
16:00 FT Pontevedra 1 : 1 Celta Vigo B
16:00 FT Ponferradina 1 : 3 San Sebastian de los R…
11:00 FT CD Lealtad 0 : 0 SD Amorebieta
11:00 FT Tudelano 1 : 0 CD Vitoria
16:00 FT Real Union 0 : 0 Pena Sport
16:00 FT Arenas Getxo 3 : 1 Racing Santander
16:00 FT Logrones 3 : 1 Athletic Bilbao B
16:00 FT Caudal Deportivo 0 : 0 Burgos CF
16:00 FT SD Gernika 3 : 5 Sporting Gijon B
16:00 FT Mirandes 1 : 2 SD Leioa
17:00 Post Osasuna B vs Barakaldo
11:00 FT Ebro 2 : 2 Atletico Saguntino
11:00 FT Villarreal B 3 : 0 Atletico Baleares
11:00 FT SD Formentera 0 : 1 Pena Dep. Santa Eulalia
11:00 FT Mallorca 0 : 0 CF Peralada
15:30 FT UE Olot 1 : 1 Hercules
16:00 FT Alcoyano 0 : 1 Llagostera
17:00 FT UD Cornella 1 : 0 Ontinyent
11:00 FT Linense 2 : 0 CD Badajoz
11:00 FT 2Recreativo Huelva 2 : 3 Cartagena
11:00 FT Melilla 0 : 1 Las Palmas B
11:00 FT Cordoba B 3 : 4 Extremadura
16:00 FT Lorca Deportiva 3 : 1 Betis Deportivo Balompie
16:00 FT 1Ecija 1 : 2 Real Murcia
16:00 FT CD El Ejido 2012 5 : 0 Futbol Club Jumilla1
16:00 FT Villanovense 0 : 0 San Fernando CD
16:30 FT UCAM Murcia 2 : 0 Granada B
17:00 FT Merida 2 : 2 Marbella
11:00 FT Sevilla Atletico 3 : 2 Lorca FC
11:00 FT Osasuna 4 : 2 Valladolid
15:00 FT Albacete 1 : 2 Tenerife1
17:00 FT Leonesa 2 : 2 Numancia
17:00 FT Huesca 1 : 1 Real Oviedo
19:00 FT 1Almeria 1 : 0 Lugo